Varia (5)

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (5)
varia-5

Varia (5)

Data aukcji:
21 lutego 2015 godzina: 17:00
Wystawa przedaukcyjna:
9 - 21 lutego 2015
Miejsce aukcji:
Galeria Sztuki Dawnej Sopot
Opis:
Na aukcji zgromadziliśmy 284 obiekty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Począwszy od malarstwa, po biżuterię, srebra, platery oraz meble. Już od 100 zł można zakupić unikatowe meble jak szafę ubraniową w stylu Art Deco za 100 zł (poz. 276) czy srebrną papierośnicę za 220 zł (poz. 161). Unikatowe obrazy z początku wieku dostępne są już od 100 zł (w tym m. in Kwiaty Michniewiczowej  poz. 60.) a dziewiętnastowieczne olejne obrazy od 600 zł  (poz. 33, Przy nadmorskim murku z 1847 roku). Widoki Warszawy w rekordowo niskich cenach jak np. 1000 zł za akwarelę kościoł św. Jacka Tadeusza Cieślewskiego (seniora), 650 zł za Widok na Rynek Starego Miasta M.Żeniuka czy wyjątkowy Widok na Pałac Staszica Władysława Chmielińskiego już za 3200 zł. Wielka rzadkość - akwarela z tatrzańskim wodospadem Karola Millera już za 300 zł!

Ponadto w ofercie cała plejada niskich cen sreber jak cukiernice, papierośnice, dzbaneczki czy zestawy herbaciane. Niezwykle szeroka oferta biżuteryjna jak pierścionki z brylantami  od 900 zł (np. pierścionek z szafirem i brylantami, poz.102) czy kolczyki z brylantami za 1800 zł (poz. 106).
Kontakt
Małgorzata Kudelska: sopot@sda.pl, 58 550 16 05, Anna Masztalerz: anna.masztalerz@sda.pl, 691 963 06
Zapytaj o ofertę
Sprzedane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Wesele krakowskie
J. Kosiński

Wesele krakowskie

Cena wylicytowana
1 200 zł
Zobacz obiekt
Jeździec na koniu
Berger

Jeździec na koniu

Cena wylicytowana
320 zł
Zobacz obiekt
Mężczyzna z fajką na koniu
Berger

Mężczyzna z fajką na koniu

Cena wylicytowana
380 zł
Zobacz obiekt
Na targu
G. Prucha

Na targu

Cena wylicytowana
1 700 zł
Zobacz obiekt
Przejażdżka
Mieczysław Krzyżak

Przejażdżka

Cena wylicytowana
5 400 zł
Zobacz obiekt
Kościół św. Jacka w Warszawie
Tadeusz Cieślewski

Kościół św. Jacka w Warszawie

Cena wylicytowana
1 000 zł
Zobacz obiekt
Pejzaż górski
Josef Braml

Pejzaż górski

Cena wylicytowana
850 zł
Zobacz obiekt
Pejzaż
Malarz nieokreślony

Pejzaż

Cena wylicytowana
1 600 zł
Zobacz obiekt
Para obrazków wg Jana Stanisławskiego z 1903 r.
Marek Łyczek

Cena wylicytowana
400 zł
Zobacz obiekt
Widok miasteczka
Nikifor Krynicki

Widok miasteczka

Cena wylicytowana
4 200 zł
Zobacz obiekt
Kapliczka kaszubska
Marian Mokwa

Kapliczka kaszubska

Cena wylicytowana
4 400 zł
Zobacz obiekt
Płock
Jan Betley

Płock

Cena wylicytowana
1 500 zł
Zobacz obiekt
Powrót o zachodzie
26
Eligiusz Wacław Baranowski

Powrót o zachodzie

Cena wylicytowana
2 200 zł
Zobacz obiekt
Łodzie na morzu
31
Malarz nieokreślony

Łodzie na morzu

Cena wylicytowana
900 zł
Zobacz obiekt
Skalisty brzeg, 1875 r.
Richard Fresenius

Skalisty brzeg, 1875 r.

Cena wylicytowana
3 900 zł
Zobacz obiekt
Przy nadmorskim murku, 1847 r.
33
Malarz nieokreślony

Cena wylicytowana
1 300 zł
Zobacz obiekt
Łodzie na brzegu
35
Rudolf Priebe

Łodzie na brzegu

Cena wylicytowana
2 000 zł
Zobacz obiekt
Łodzie na plaży, 1940 r.
38
G. Bruckner

Łodzie na plaży, 1940 r.

Cena wylicytowana
1 200 zł
Zobacz obiekt
Wydmy, 1940 r.
39
G. Bruckner

Wydmy, 1940 r.

Cena wylicytowana
750 zł
Zobacz obiekt
Rybak za kołem sterowym
43
Henryk Baranowski

Rybak za kołem sterowym

Cena wylicytowana
5 000 zł
Zobacz obiekt
Jastarnia, 1960 r.
45
Eugeniusz Dzierzencki

Jastarnia, 1960 r.

Cena wylicytowana
1 900 zł
Zobacz obiekt
Nad morzem
46
Marian Mokwa

Nad morzem

Cena wylicytowana
5 400 zł
Zobacz obiekt
Portret rybaka
47
Stanisław Chlebowski

Portret rybaka

Cena wylicytowana
1 600 zł
Zobacz obiekt
Modlitwa przy stole, 1925 r.
51
W. Hartwig

Modlitwa przy stole, 1925 r.

Cena wylicytowana
3 200 zł
Zobacz obiekt