Varia (5) / 21 lutego 2015

13. Tadeusz Cieślewski | Kościół św. Jacka w Warszawie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (5)Kościół św. Jacka w Warszawie
Kościół św. Jacka w Warszawie

Tadeusz Cieślewski (1870 Warszawa-1956 tamże)

Kościół św. Jacka w Warszawie

akwarela, ołówek, papier, 36 x 25 cm
sygn. p. d.: T.Cieślewski

Cena wylicytowana
1 000 zł