Jak sprzedać

Strona głównaJak sprzedać

Jak sprzedać

Jako Sopocki Dom Aukcyjny możemy pochwalić się licznymi sukcesami pod względem rekordów aukcyjnych na arenie polskiej. Naszym celem jest gwarancja kompleksowej
i profesjonalnej pomocy przy sprzedaży dzieł sztuki: zapewniamy indywidualną wycenę przedmiotów w formie dopasowanej do potrzeb i możliwości osoby zainteresowanej. Oferujemy wycenę na miejscu w naszych galeriach lub pod adresem wskazanym przez właściciela dzieła sztuki.

 

Jesteś zainteresowany sprzedażą dzieła sztuki?

Wyślij do nas zdjęcie i podstawowy opis uwzględniający: autora pracy, technikę w jakie dzieło zostało wykonane, wymiary, pochodzenie i wszystkie inne informacje, które mogą wpłynąć na wartość dzieła sztuki.

 

Sprzedaż — galerie stacjonarne i online

Zapraszamy do sprzedaży dzieł w galeriach w Sopocie, Gdańsku, Warszawie i Bydgoszczy. Naszą główną specjalizacją jest XIX i XX-wieczne malarstwo polskie oraz sztuka aktualna dostępna w ramach Aukcji Sztuki XXI wieku. Wśród eksponatów Sopockiego Domu Aukcyjnego znajdują się również wyjątkowa biżuteria i unikatowe zegarki, a także rzemiosło artystyczne, czyli piękne przedmioty wykonane ze srebra, ceramiki i szkła pochodzące z całego świata,.

 

Rozliczenie transakcji

Rozliczenie dokonywane jest po zakończeniu transakcji. Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez proces sprzedaży w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w wycenie i potwierdzaniu autentyczności dzieł sztuki. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować swój obiekt do wyceny i co zrobić, aby jego sprzedaż przebiegła pomyślnie.

 

Jak sprzedać obiekt — krok po kroku

  1. Zgłoszenie dzieła sztuki do sprzedaży.
  2. Profesjonalne sprawdzenie obiektu i jego wycena.
  3. Potwierdzenie autentyczności, ewentualne prace konserwatorskie.
  4. Podpisanie umowy i wystawienie obiektu na aukcję.
  5. Przeprowadzenie aukcji.
  6. Finalizacja transakcji i wypłata należnych środków.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się