Varia (5) / 21 lutego 2015

15. Josef Braml | Pejzaż górski

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (5)Pejzaż górski
Pejzaż górski

Josef Braml

Pejzaż górski

olej, płótno, 50 × 72 cm
sygn. l. d.: Jos. Braml.Mchn

Cena wylicytowana
850 zł