Varia (5) / 21 lutego 2015

14. Rudolf Staudenmaier | Pejzaż alpejski

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (5)Pejzaż alpejski
Pejzaż alpejski - 1Pejzaż alpejski - 2

Rudolf Staudenmaier (1884-1954)

Pejzaż alpejski

olej, płyta, 35,5 x 50 cm
sygn. p. d.: RUD. STAUDEN-MAIER/MUNCHEN