64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

11. Mateusz Dolatowski | Mistress, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiMistress, 2016
Mistress, 2016

Mateusz Dolatowski

Mistress, 2016

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. i opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł