64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

12. Maria Szachnowska | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Maria Szachnowska

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Maria Szachnowska

Cena wylicytowana
500 zł