64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

10. Longin Szmyd | Martwa natura z mieczykami, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiMartwa natura z mieczykami, 2013
Martwa natura z mieczykami, 2013

Longin Szmyd

akryl, płótno, 95 x 145 cm, sygn. p. d.

Longin Szmyd Ur. w 1955. Ukończył Wydział Grafiki ASP w Krakowie oraz podyplomowe Studium Filmu Animowanego w Państwowej SzkoleTeatralnej i Filmowej w Łodzi. Grafik,reżyser, autor opracowań plastycznych i producent. Zrealizował 30 filmów krótkometrażowych i jeden pełnometrażowy.Brał udział w licznych festiwalach filmowych w Polsce i za granicą,otrzymując na nich nagrody specjalne i wyróżnienia. Zajmuje się rysunkiem,grafiką warsztatową i użytkową oraz malarstwem sztalugowym.
Cena wylicytowana
500 zł