63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

84. Maciej Zabawa | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
84
Bez tytułu, 2016

Maciej Zabawa

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie: 2016 MACIEJ ZABAWA

Cena wylicytowana
500 zł