63 Aukcja Młodej Sztuki

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej Sztuki
63-aukcja-mlodej-sztuki

63 Aukcja Młodej Sztuki

Data aukcji:
12 listopada 2016
Miejsce aukcji:
Galeria w Krakowie Rynek Główny 43
Opis:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 63 Aukcji Młodej Sztuki, która odbędzie się w sobotę 12 listopada o godzinie 17 w Krakowie. 

Na okładce wyjątkowa, figuratywna praca Janusza Magiery przedstawiająca znany w sztuce motyw ikonograficzny zaczerpnięty z biblijnej księgi Judyty ( poz. 28). Obraz zwraca uwagę nie tylko ze względu na inspiracje, do których dziś coraz rzadziej zdają się sięgać artyści, ale przede wszystkim wyróżnia się precyzją wykonania i umiejętnościami warsztatowymi artysty. 

Na tylnej okładce utrzymany w ciepłych, złocistych barwach Zapach lata Alicji Kappy (poz. 40). W jesienny klimat wprowadzają nas z kolei pejzaże Tatiany Talipowej (poz. 35) i Dariusza Piekuta (poz. 37).

Silną reprezentację stanowi malarstwo abstrakcyjne. Intensywne, nasycone kolory i mocne pociągnięcia pędzla oddają grozę burzy w obrazie Lidii Wnuk (poz. 74). Podobną kolorystykę, a jednocześnie zupełnie inne, pozytywne emocje odnajdziemy w niewielkiej pracy Magdaleny Solich (poz. 49). W subtelniejszej formie i melancholijnym nastroju utrzymana jest z kolei praca Anny Jakubiak-Sęk (poz. 71).

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród 87 niezwykle różnorodnych obrazów, każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Życzymy Państwu dobrych wyborów i satysfakcjonujących licytacji!

Czytaj więcej
Kontakt
Ewa Kurzeja, tel. 12 429 12 17, 739 403 463, mlodasztuka.krakow@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
Brak lokalizacji
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się