63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

85. Jolanta Haluch | Zjawisko, 2011

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiZjawisko, 2011
85
Zjawisko, 2011

Jolanta Haluch

Zjawisko, 2011

olej, płótno, rama srebrna, 100 x 50 cm, sygn. p. d: JHaluch2011

Cena wylicytowana
600 zł