63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

86. Zbigniew Olszewski | Hellaton, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiHellaton, 2016
86
Hellaton, 2016

Zbigniew Olszewski

Hellaton, 2016

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p. d.: OLSZEWSKI 16 oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 700 zł