63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

83. Andrzej Sajewski | Yulunga, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiYulunga, 2016
83
Yulunga, 2016

Andrzej Sajewski

Yulunga, 2016

olej, płyta, 52 x 70 cm, sygn. l. d.: AS oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł