41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

12. Ewa Żochowska | Ćmy, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiĆmy, 2012
Ćmy, 2012

Ewa Żochowska

Ćmy, 2012

olej, płótno, 118 x 148 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł