41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

11. Andrzej Wroński | Zapora, 2013

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiZapora, 2013
Zapora, 2013

Andrzej Wroński (ur. 1942 Chrzanów)

Zapora, 2013

olej, płótno, 90 x 110 cm, sygn. p.d.: Andrzej Wroński 2013

Andrzej Wroński Studia ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1968 r. Uprawia malarstwo, grafikę artystyczną i użytkową. Jego prace wystawiane były na wielu indywidualnych i zbiorowych wystawach w kraju i za granicą, między innymi w Szwecji, USA, Japonii, Danii, Niemczech i Belgii. W latach 80-tych i 90-tych tworzył w nurcie realizmu fantastycznego. Wielokrotnie publikował prace na łamach miesięcznika Fantastyka oraz Nowa Fantastyka w latach 1987-90.
Cena wylicytowana
2 100 zł