41 Aukcja Młodej Sztuki

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej Sztuki
41-aukcja-mlodej-sztuki

41 Aukcja Młodej Sztuki

Data aukcji:
18 października 2014
Miejsce aukcji:
Galeria Sztuki Nowoczesnej w Sopocie Boh. Monte Cassino 43
Opis:

Galeria Sztuki Nowoczesnej Sopockiego Domu Aukcyjnego ma przyjemność zaprosić na 41. odsłonę Aukcję Młodej Sztuki, która odbędzie się 18 października, o godz. 17. w naszej Sopockiej siedzibie. Wystawa przedaukcyjna, na której będzie można z bliska obejrzeć wszystkie 89 prac rozpocznie się 4 października.

Dołożyliśmy wszelkich starań by nasza oferta aukcyjna była bogata w prace o zróżnicowanej stylistyce, pochodzące z różnych środowisk artystycznych skupionych wokół akademii artystycznych z całej Polski. Wśród prezentowanych na wystawie i aukcji artystów można odnaleźć zarówno tych, którzy współpracują z nami od dawna, jak i zupełnie nowe postacie, których twórczość, mamy nadzieję, przykuje Państwa uwagę.

Ofertę otwierają akty – wśród nich wyróżnić należałoby dynamicznie i fakturowo malowany obraz Małgorzaty Sęk (poz. 1), a także tajemniczy pastel o rozedrganej kresce, debiutującego na Aukcji Młodej Sztuki Aleksandra Kormana (poz. 3).

Miłośnikom abstrakcji geometrycznej i op-artu z pełnym przekonaniem polecamy płótno Małgorzaty Jastrzębskiej (poz. 6), niemałych rozmiarów kompozycję Radosława Sowiaka (poz. 7) oraz obraz Piotra Sakowskiego (poz. 34). Zainteresowanym pracami utrzymanymi w ekspresyjnej stylistyce z pewnością przypadną do gustu obrazy Macieja Bibersteina (poz. 31), debiutującego Sebastiana Trzoski (poz. 43) oraz Edyty Hul (poz. 67), która po krótkiej przerwie powraca na ściany Sopockiego Domu Aukcyjnego.

Wśród wyselekcjonowanych na aukcję propozycji odnaleźć można również prace zainspirowane surrealizmem, m.in. obrazy Andrzeja Wrońskiego (poz. 11) i Marty Bileckiej-Dudzińskiej (poz. 58), których twórczość od dłuższego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem kolekcjonerów. Chcielibyśmy także zwrócić Państwa uwagę na bardzo ciekawy, nadrealistyczny pejzaż Mikołaja Czechowskiego (poz. 43) oraz tryptyk debiutującej w Sopockim Domu Aukcyjnym Katarzyny Rutkowskiej (poz. 44).

Polecamy także Państwu cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem akryle Sonii Ruciak (poz. 60) i Tomasza Kołodziejczyka (poz. 84) oraz temperę jajeczną Katarzyny Kołtan (poz. 21).

Po kilku latach, na nasze aukcje powraca także utalentowana i popularna gdańska artystka Marzena Ślusarczyk z intrygującą pracą „W kuluarach” (poz. 85)

Czytaj więcej
Kontakt
Dorota Kulawczuk, Dilan Abdulla, modern@sda.pl, tel. 58 551 22 89 oraz 603 890 001
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
+48 58 550 16 05
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się