41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

13. Piotr Urbanek | Powabne rozpady mezonów pięknych, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiPowabne rozpady mezonów pięknych, 2014
Powabne rozpady mezonów pięknych, 2014

Piotr Urbanek

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. p.d.: PUrbanek | AD 2014 | Powabne rozpady |mezonów pięknych

Piotr Urbanek Studia na ASP w Krakowie, ukończone w 2001 r. dyplomem na Wydziale Grafiki, w pracowni wklęsłodruku prof. S. Wejmana (cykl kolorowych akwafort pt.: ?Mitomania? ? parafrazy greckich mitów). Obecnie doktoryzuje się w Instytucie Sztuk Pięknych UJK w Kielcach, na kierunku malarstwo, w pracowni prof. W. Łuczaja. Uczestnik wielu zbiorowych wystaw krajowych m.in.: ?35 Przedwiośnie? BWA Kielce; ?Kapitał sztuki? BWA Kielce; ?Obraz między racjonalnością a ekspresją? wystawa malarstwa profesorów i doktorantów Instytutu Sztuk Pięknych UJK Kielce, zeszów, Polska. Jego wystawy indywidualne można było zobaczyć w galerii Baltable, Limerick, Irlandia; galerii DruchStudio, Trenton, USA oraz w BWA Kielce.
Cena wylicytowana
1 500 zł