47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

72. Delfina Olkowicz | Pasja, 2014

HomeAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiPasja, 2014
72
Pasja, 2014

Delfina Olkowicz

Pasja, 2014

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł