47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

73. Tomasz Tajak | Peregrynacja, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiPeregrynacja, 2015
73
Peregrynacja, 2015

Tomasz Tajak

Peregrynacja, 2015

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie: T.Tajak Kraków 2015

Tomasz Tajak Ur. w 1988 r. Absolwent Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Ukończył wydział aktorstwa w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz Edukację Artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. 2014 roku obronił z wyróżnieniem dyplom z malarstwa w pracowni prof. G. Borowik- Pieniek. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą, instalacją sakralną oraz animacją kultury. Od niedawna współpracuje z krakowskim teatrem Plejada w charakterze scenografa. Autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.
Cena wylicytowana
1 000 zł