47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

71. Mateusz Rybka | Portret na polu bitwy, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiPortret na polu bitwy, 2015
71
Portret na polu bitwy, 2015

Mateusz Rybka (ur. 1986)

Portret na polu bitwy, 2015

akryl, spray, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p. d.: M.Rybka 15 oraz opisany na odwrocie: M.Rybka -2015- ?Portret na polu bitwy?

Cena wylicytowana
750 zł