41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

30. Agata Kosmala | Uśpienie, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiUśpienie, 2014
30
Uśpienie, 2014

Agata Kosmala

Uśpienie, 2014

olej, akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A.KOSMALA | 2014

Cena wylicytowana
600 zł