41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

31. Maciej Biberstein | Studium aktu na trotuarze, 2009

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiStudium aktu na trotuarze, 2009
31
Studium aktu na trotuarze, 2009

Maciej Biberstein

olej, płótno, 160 x 120 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
500 zł