41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

29. Agnieszka Kurlenda | Hipnoza, 2012

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiHipnoza, 2012
29
Hipnoza, 2012

Agnieszka Kurlenda

Hipnoza, 2012

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł