Varia 32 / 16 października 2019

4. Zygmunt Papieski | Matka z córką

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Matka z córką
Matka z córką - 1Matka z córką - 2

Zygmunt Papieski (1852 Kraków -1927 tamże)

Matka z córką

olej, płótno, 116 x 83 cm, sygn. p.d.: Z.Papieski

Cena wylicytowana
13 000 zł