Varia 32 / 16 października 2019

5. Franciszek Szwoch | Alkoholik

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Alkoholik
Alkoholik

Franciszek Szwoch (1883 Płońsk - 1949? Gdańsk)

Alkoholik

olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 32 cm, na odwrocie pięć nalepek wystawowych z opisem pracy (z tytułem Alkoholik), z lat: 1912, 1921 (TZSP w Warszawie), 1922, 1928 (TZSP w Warszawie), bez daty (Komitet Wystaw Okrężnych)

Cena wylicytowana
2 000 zł