Varia 32 / 16 października 2019

3. August Albert Zimmermann | Pejzaż alpejski

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Pejzaż alpejski
Pejzaż alpejski - 1Pejzaż alpejski - 2

August Albert Zimmermann (1808-1888)

Pejzaż alpejski

olej, płótno dublowane, 74,5 x 101 cm, sygn. p.d.: Albert Zimmermann

Cena wylicytowana
26 000 zł