Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

37. Zygmunt Landau | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż
37
Pejzaż

Zygmunt Landau (1898 Łódż - 1962 Tel Aviv)

Pejzaż

olej, płyta, 48 x 61 cm, sygn.l.d.: Landau

Cena wylicytowana
5 500 zł