Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

38. Artysta nieokreślony | Kot stajenny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKot stajenny
38
Kot stajenny

Artysta nieokreślony

Kot stajenny

olej, tektura, 30,3 x 24 cm, sygn. pd.: 1906 VI/XI

Cena wylicytowana
1 000 zł