Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

36. Nathan Gutman | Pejzaż południowy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż południowy
36
Pejzaż południowy

Nathan Gutman (1898-1987)

Pejzaż południowy

olej, płótno, 48 x 58 cm, sygn.l.d.:N Gutman

Cena wylicytowana
3 000 zł