Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

90. Wlastimil Hofman | Święty Paweł, 1951 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiŚwięty Paweł, 1951 r.
90
Święty Paweł, 1951 r. - 1Święty Paweł, 1951 r. - 2

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Święty Paweł, 1951 r.

olej, sklejka, 49,5 × 60 cm
sygn. i dat. p. g.: 1951/Wlastimil/Hofman
na odwrocie tytuł pracy

Cena wylicytowana
16 000 zł