Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

32. Władysław Chmieliński | Kościół św. Jana Chrzciciela, przed 1939 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeKościół św. Jana Chrzciciela, przed 1939 r.
Władysław Chmieliński | Kościół św. Jana Chrzciciela, przed 1939 r.

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Kościół św. Jana Chrzciciela, przed 1939 r.

akwarela, papier, 33 × 23 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
4 400 zł