Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

33. Władysław Chmieliński | Starówka warszawska

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeStarówka warszawska
33
Władysław Chmieliński | Starówka warszawska

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Starówka warszawska

akwarela, papier, 24 × 34 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
4 000 zł