63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

45. Witold Domański | Poranne porachunki, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPoranne porachunki, 2016
45
Poranne porachunki, 2016

Witold Domański

Poranne porachunki, 2016

akryl, olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie: Domański

Cena wylicytowana
700 zł