63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

46. Mirella Stern | Siła drugiego księżyca, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiSiła drugiego księżyca, 2016
46
Siła drugiego księżyca, 2016

Mirella Stern

Siła drugiego księżyca, 2016

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p. d.: M. Stern

Mirella Stern Ukończyła Wydział Sztuki Krakowskiej Akademii Pedagogicznej (dyplom z malarstwa - w pracownii dr. Aleksandra Pieńka). W latach 2000-2010 brała udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju. Obecnie kontynuuje indywidualna pracę twórczą oddając się głównie malarstwu oraz okazjonalnie, projektowaniu scenografii do przedstawień teatralnych.
Cena wylicytowana
2 000 zł