Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

84. Wiktor Korecki | Pejzaż zimowy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż zimowy
84
Wiktor Korecki | Pejzaż zimowy

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 59,5 × 90,5 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
9 500 zł