Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

83. Władysław Chmieliński | Pałac Łazienkowski w Warszawie, ok. 1935

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPałac Łazienkowski w Warszawie, ok. 1935
83
Władysław Chmieliński | Pałac Łazienkowski w Warszawie, ok. 1935

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Pałac Łazienkowski w Warszawie, ok. 1935

olej, płótno naklejone tekturę, 37 × 55 cm
sygn. p. d.: Wł.Chmieliński.

Cena wylicytowana
5 000 zł