Fine Art Auction / 28 November 2020

84. Wiktor Korecki | Pejzaż zimowy

Past auctionsFine Art AuctionPejzaż zimowy
84

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 59,5 × 90,5 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

9 500 zł