62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

71. Weronika Wróbel | Złotko, 2016

aAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiZłotko, 2016
71
Złotko, 2016

Weronika Wróbel

Złotko, 2016

akryl, farby metaliczne, płótno, 120 x 160 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
2 200 zł