62 Aukcja Młodej Sztuki

Strona głównaAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej Sztuki
62-aukcja-mlodej-sztuki

62 Aukcja Młodej Sztuki

Data aukcji:
13 października 2016
Miejsce aukcji:
Galeria w Warszawie ul. Nowy Świat 54/56
Opis:

Kolekcjonerzy Młodej Sztuki nie powinni przegapić kolejnej aukcji w warszawskiej galerii Sopockiego Domu Aukcyjnego! Oferta 62 AMS skomponowana została tak, by zaspokoić różnorodne gusta miłośników najnowszego polskiego malarstwa.

Ostatnie chwile lata podziwiać możemy na obrazie Alicji Kappy (25), a okładkowa praca pędzla Olgi Pelipas (19), nawiązująca do klasyki malarstwa secesyjnego, ogrzeje i rozświetli ponure zimowe wieczory. Zastrzykiem energii jest także geometria w wersji Bartka Pszona (83). Miłośnikom chłodniejszych, spokojniejszych klimatów polecamy obrazy Moniki Sojki (82) czy Piotra Trusika (3). Po przerwie powraca Judyta Krawczyk (28) z pracą składającą się z dwóch płócien, naklejonych jedno na drugie. Tycjan Śmiały (75) prezentuje swoją wersję najsłynniejszego obrazu świata – Mona Lisy.

Warto zainteresować się również debiutami. Szymon Kula (27) eksperymentuje z portretem, wykraczając poza malarstwo figuratywne. Po raz pierwszy w SDA prezentujemy pracę Anity Owsiannej (01) – abstrakcję o niezwykłej fakturze. Kolejny debiut to tajemniczy Polski Thomas (47), biorący na surrealistyczny warsztat miejskie przestrzenie.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac na wystawie przedaukcyjnej i życzymy satysfakcjonujących licytacji!

Czytaj więcej
Kontakt
Aleksandra Migacz, Marta Kurczyńska, tel.: 603 949 004, e-mail: mlodasztuka@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
+ 48 22 828 96 98
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się