62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

70. Tomasz Tajak | Stypa po Janku co się powiesił, 2014

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiStypa po Janku co się powiesił, 2014
70
Stypa po Janku co się powiesił, 2014

Tomasz Tajak

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Tajak Ur. w 1988 r. Absolwent Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Ukończył wydział aktorstwa w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz Edukację Artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. 2014 roku obronił z wyróżnieniem dyplom z malarstwa w pracowni prof. G. Borowik- Pieniek. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą, instalacją sakralną oraz animacją kultury. Od niedawna współpracuje z krakowskim teatrem Plejada w charakterze scenografa. Autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.
Cena wylicytowana
1 300 zł