17. Wawrzyniec Chorembalski | Marzenie, 1928 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Marzenie, 1928 r.
marzenie-1928-r-wawrzyniec-chorembalski

Wawrzyniec Chorembalski (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)

Marzenie, 1928 r.

olej, tektura, 22 x 35,5 cm, sygn. i dat. p. d.: W. Chorembalski / 1928 r.
Na odwrocie szkic olejny koni z jeźdźcami.

Cena wylicytowana
4 600 zł