16. Zygmunt Rozwadowski | Ułani - Bieliniacy

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Ułani - Bieliniacy
ulani-bieliniacy-zygmunt-rozwadowski-1617137ulani-bieliniacy-zygmunt-rozwadowski-1760456

Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane)

Ułani - Bieliniacy

olej, płótno, 55 x 70 cm sygn. i dat. : Z.Rozwadowski / 1944

Cena wylicytowana
35 000 zł