3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

32. Urszula Tekieli | Quies VI, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuQuies VI, 2016
Quies VI, 2016

Urszula Tekieli

Quies VI, 2016

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Urszula Tekieli 2016r oraz opisany na odwrocie

Urszula Tekieli W 1999 ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie. Absolwentka studiów magisterskich w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego (Filia w Cieszynie w zakresie Projektowania Graficznego w roku 2005). Obecnie zajmuje się malarstwem oraz projektowaniem graficznym. Zainteresowania artystki oscylują wokół szeroko pojętej sztuki lat międzywojennych oraz powojennych. Obecnie mieszka i tworzy w Krakowie. Jej obrazy znajdują się w wielu prywatnych zbiorach w Polsce i Europie. Wybrane wystawy indywidualne: 2014 - "Malarstwo Urszuli Tekieli", Sopocki Dom Aukcyjny, Warszawa; 2012 - Galeria Wieża Sztuki, Kielce; 2010 - Galeria VIP.OPTIMUM, Katowice; 2010 - Galleri New Form, Trelleborg, Szwecja. Wystawy zbiorowe: 2015 ? ?Jak zatrzymać tę chwilę?, Galeria w Pałacu Vauxhall, Krzeszowice; 2015 - "Styl japoński - styl piękny. Ula i Kazu", Oddział Muzeum Historii Katowic, Katowice; 2014 - Renata Fine Arts, Hudson NY (USA); 2012 - Kraków Art Expo, Tomaszowice; 2012 - I Biennale w Wenecji Cieszyńskiej, Cieszyn; 2011 - ?100 + 1 Pięknych Obrazów?, Galeria DAP ZPAP, Warszawa; 2010 - Galleri New Form, Trelleborg (Szwecja); 2003 - "Impresja" Galeria Pod Śrubką, Żywiec.
Cena wylicytowana
2 800 zł