3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

31. Robert Szczebiot | Naprzeciw fali, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuNaprzeciw fali, 2016
31
Naprzeciw fali, 2016

Robert Szczebiot

Naprzeciw fali, 2016

olej, deska, 90 x 130 cm, sygn. p.d.: Robert Szczebiot ?16 oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
1 500 zł