Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

6. Tomasz Alen Kopera | K17, 2017

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejK17, 2017
Tomasz Alen Kopera | K17, 2017Tomasz Alen Kopera | K17, 2017

Tomasz Alen Kopera (ur. 1976)

K17, 2017

olej, płótno, 120 × 90 cm, sygnowany p.d.: ‚ALEN’ oraz opisany na odwrocie: „For Radek von |Hirschberg, in |Circle” |All the best |Tomasz Kopera – Tomasz Alen Kopera |„K17” |2017’

obraz reprodukowany na okładce katalogu Tomasza Alena Kopery z obrazami z lat 2010–2018

Tomasz Alen Kopera
Cena wylicytowana
82 000 zł