Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

7. Ryszard Rosiński | Spóźniony lot, 2017

HomeAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejSpóźniony lot, 2017
Ryszard Rosiński | Spóźniony lot, 2017

Ryszard Rosiński (ur. 1956)

Spóźniony lot, 2017

olej, płótno, 100x80 cm, sygnowany p.d.: 'Rosiński | 2017' oraz opisany na odwrocie: 'SPÓŹNIONY LOT | Rosiński | 100 x 80 | 2017'

Ryszard Rosiński
Estymacja:
10 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł