Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

8. Ryszard Rosiński | Nostalgia, 2016

HomeAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejNostalgia, 2016
Ryszard Rosiński | Nostalgia, 2016

Ryszard Rosiński (ur. 1956)

Nostalgia, 2016

olej, płótno, 75 x 135 cm, sygnowany p.d.: 'Rosiński | 2016' oraz opisany na odwrocie: 'NOSTALGIA | Rosiński | 75 x 135 | 2016'

Ryszard Rosiński
Estymacja:
12 000 - 16 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł