Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

5. Daniel Pawłowski | Corpus, 2020

HomeAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejCorpus, 2020
Daniel Pawłowski | Corpus, 2020

Daniel Pawłowski (ur. 1989)

Corpus, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygnowany na środku: ‘CORPUS | AD 2020 PAWŁOWSKI’

Estymacja:
56 000 - 66 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł