103. Teodor Urtnowski | Bazylika Mariacka w Gdańsku

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Bazylika Mariacka w Gdańsku
103
bazylika-mariacka-w-gdansku-teodor-urtnowski-1009816bazylika-mariacka-w-gdansku-teodor-urtnowski-2190569

Teodor Urtnowski (1881 Toruń - 1963 Akwizgran)

Bazylika Mariacka w Gdańsku

olej, płótno, 77 x 65 cm, sygn. p.d.: T. URTNOWSKI