104. Władysław Chmieliński | Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie
104
widok-na-rynek-starego-miasta-w-warszawie-wladyslaw-chmielinski

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie

akwarela, tektura, 23,5 33,5 cm, sygn. l.d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
3 600 zł